SOFTWARE A MOBILNÍ APLIKACE

Mobilní zařízení ovládla svět. Vaši klienti chtějí u vás nakupovat, či komunikovat pohodlně na svém mobilu.

SOFTWARE

Vaše vize nesmí být ničím limitovány. Vývoj softwaru našim studiem vám dá jistotu, že bude navržen přesně podle vašich představ a potřeb. Vyrobíme desktopové aplikace a informační systémy pro platformy Windows a MacOS. Programujeme ve všech běžných programovacích jazycích. Díky ananlýze projektu budete mít jistotu, že za požadovaný rozpočet dostanete přesně to, co potřebujete.

 

 

 

MOBILNÍ APLIKACE

Při obrovském rozmachu smart mobilů a tabletů vznikl hlad po mobilních aplikacích. To už dávno nejsou jen hry nebo komunikační nástroje, na které jsme všichni zvyklí. Přes aplikace ovládáme svá bankovní konta, řídíme podnik, rozdáváme úkoly a reporty, nakupujeme nebo ovládáme svoji domácnost...

Zaměřujeme na vývoj nativních aplikací pro platformy iOS, Android a Windows Phone. Tvoříme aplikace, které přináší užitek všem.

 

 

TYPY MOBILNÍCH APLIKACÍ

Klientské

Vaši klienti aplikace milují, nabídněte jim proto možnost zůstat s vámi v kontaktu přes mobilní aplikaci. Informujte je o akcích, aktualitách a novinkách. Prezentujte svou značku. Dejte jim možnost přes aplikaci nakupovat a účastnit se věrnostního programu. Je to pohodlné, intuitivní a rychlé…

Vnitropodnikové

Interní firemní aplikace je inovativní způsob, jak poskytovat svým zaměstnancům potřebné materiály. Ocení to zejména vaši obchodní zástupci, technici a jiné osoby, které se pohybují v terénu a přehlednost a jednoduchost aplikací na mobilním zařízení je pro ně prioritní.

Ovládací

Ovládejte svou chytrou domácnost, i když jste tisíce kilometrů vzdálení... Aplikace určené pro projekty a zařízení Internetu věcí a Průmyslu 4.0.

VÝVOJ MOBILNÍCH APLIKACÍ

Nejdůležitější je být precizní v každém kroku...

 • 1
  Mobilní strategie
  Navrhneme firemní mobilní strategii tak, aby plně odpovídala charakteru vašeho podnikání.
 • 2
  Analýza
  Zpracujeme projektovou analýzu, která je prováděna v kooperaci s klientem. Dojde k upřesnění požadavků, vypracování wireframe a pageflow, schválení grafiky a textů. Bude upřesněna i cena a doba trvání výroby. Jedná se o nejdůležitější část vývoje.
 • 3
  Programování
  Vytvoříme nativní mobilní aplikaci, která bude programována pro každou platformu zvlášť. Bude funkční, stabilní a se špičkovým grafickým designem.
 • 4
  Distribuce
  Aplikaci otestujeme a umístíme na distribuční servery Google Play, App Store nebo Windows Store.
 • 5
  Propagace
  Aplikaci vám společně s vašim podnikem pomůžeme zpropagovat.
0
Roky zkušeností
0
Mobilní platformy
0
Programovacích jazyků
0
Navržených řešení